درباره کانتک

شرکت کانتک با ارائه تکنولوژی های نوین راه، تونل و ساختمان یک شرکت مهندسی است که به صورت تخصصی در زمینه های مشاوره و طراحی روسازی های بتنی و آسفالتی، آزمایش و تحقیقات درباره افزودنی‌های نوین و الیاف بتن و آسفالت فعالیت می‌کند.
مجموعه کانتک به صورت تخصصی در زمینه انواع آسفالت مقاوم اصلاح شده با انواع افزودنی‌های رايج در كشورهای اروپايی و امريكايی همچون آسفالت مسلح شده با الیاف و آسفالت اصلاح شده با ساسوبيت و اس بی اس و ارائه روش های طراحی این نوع روسازی ها و همچنین ارائه پروپوزال های فنی به مشاوران، کارفرمایان و پیمانکاران محترم برای آگاهی بیشتر از مزایای این تکنولوژی های نوین و متناسب با نياز كارفرمايان و پيمانكاران فعالیت می نماید.

در زمینه تونل،کفسازی، روسازی، قطعات بتنی و سازه های بتنی نیز، این شرکت قادر است با ارائه طراحي و پروپوزال های فنی در مورد کاربرد الیاف ماکروسینتتیک و انواع الیاف به جای میلگرد، مزایای فنی و اقتصادی کاربرد این تکنولوژی را برای دست اندرکاران پروژه ها ارائه دهد. این شرکت با پیوند بسیار خوبی که با مراکز و دانشگاه های صنعتی داخل کشور و کشورهای منطقه دارد، می تواند از طریق انجام طراحی های دقیق در این دانشگاه ها و با توجه به نتایج آزمایش های انجام شده، تحلیل و طراحی را با توجه به نیازها و شرایط حاکم بر پروژه های مشتریان گرامی انجام داده و مراحل مشاوره را به صورت کامل انجام دهد.

در عین حال کانتک همواره با ارائه مقالات در زمینه های مختلف بتن و آسفالت و همچنین شرکت در مسابقات علمی مختلف و کسب مقام در آن ها و ارتباط قوی و دائمی با شرکت ها و مراکز علمی معتبر در دنیا سعی دارد تا همواره اطلاعات فنی خود را در به روزترین سطح ممکن نگاه داشته تا بتواند از بیشترین توان خود برای پیشرفت در صنعت راه و ساختمان کشور بهره گیرد.
به تازگی نیز این شرکت با وارد کردن ماشین آلات پیشرفته برای اجرای روسازی، کفسازی و محوطه سازی های بتنی مسلح الیافی (بدون میلگرد) قصد دارد گام موثری در افزایش بهره وری، کیفیت و افزایش طول عمر پروژه های عمرانی کشور بردارد تا بیش از این شاهد هدر رفت منابع و سرمایه های ملی کشور در مشکل عدم وجود ماشین آلات پیشرفته و به روز در پروژه های عمرانی و عدم آگاهی از تکنولوژی های روز دنیا نباشیم.

درباره کانتک
تکنولوژی های نوین راه، تونل و ساختمان