محصولات کانتک(دانش رویان یکتا ماندگار)

شرکت کانتک به صورت تخصصی در زمینه تولید، صادرات و واردات انواع مصالح نوین در صنعت راه، تونل و ساختمان و ارائه مشاوره فنی، طرح های فنی و توجیهی اقتصادی برای به کارگیری این نوع روش های جدید در کاربردهای مختلف فعالیت می نماید.
مجموعه کانتک در زمینه انواع الیاف بتن که در دو طبقه بندی میکرو ماکرو عرضه می گردد، محصولات متنوع و با کیفیت مختلفی به مشتریان گرامی پیشنهاد می نماید که از بارزترین این محصولات الیاف جایگزین میلگرد فورتا (اصل) است که یکی از پر مصرف ترین و با کیفیت ترین نوع الیاف در دنیا و داخل کشور است. همچنین مجموعه کانستک انواع الیاف با جنس پ.پ خالص، پلاستیکی، شیشه، فولادی یا دیگر موارد بنابر سفارش مشتریان را ارائه می نماید.
ارائه انواع افزودنی های بتن شامل روان کننده ها بر پایه های مختلف، مواد آب بندی، درزبندی، کفپوش های صنعتی، گروت های سیمانی و اپوکسی، مواد ترمیم کننده بتن، مواد عمل آوری سطوح، میلگردهای کامپوزیتی و … از دیگر خدمات شرکت کانتک است.
در زمینه محصولات آسفالت، کانتک یکی از مجموعه های دارای بیشترین رزومه در زمینه فروش و ارائه محصولات الیاف مورد استفاده در بتن الیافی و پلیمرهای مقاوم کننده و اصلاح کننده قیر و آسفالت در کشور است، که نوین ترین و با کیفیت ترین محصولات را در بزرگترین پروژه های ملی ارائه نموده است.